SECULIFE DF PRO

Multifunkcyjny analizator defibrylatorów

Przyrząd Seculife DF PRO jest funkcjonalnym analizatorem w celu sprawdzania i testowania defibrylatorów. Seculife DF PRO jest adresowany do jedno jak i dwufazowych defibrylatorów z możliwością wykonania sekwencji ręcznej, półautomatycznej lub automatycznej.

Seculife DF PRO dodatkowo można użyć do analizowania funkcji życiowych symulując nim pacjenta. Mierzy i wyświetla informacje o pulsie, okresie refrakcji, testuje czułość i odporność.

Wyposażony jest w 50Ω symulator ciała ludzkiego z możliwością doprowadzenia 12 przewodów EKG i symulacją arytmi a także innych złożonych form przebiegu. Dodatkowo przyrząd wyposażono w złącze typu centroniks - port drukarki, port szeregowy RS232, wyjście oscyloskopowe, wyjście wysokiego poziomu EKG a także dodatkowo posiada wymiennik do wymiany baterii.

Poprzez Seculife DF PRO użytkownik posiada bardzo prostą i intuicyjną możliwość wyboru i przeglądu dostępnych sekwencji i przebiegów z wewnętrznej bazy danych testera. Wszystkie wybrane przez operatora funkcje są dostępne na czytelnym wyświetlaczu graficznym (240x64 pixeli). Tester umożliwia konstrukcję nietypowej sekwencji (dedykowanej np.: LifePack XX) i zapamiętanie jej w pamięci w celu wykorzystania w przyszłości.