SECULIFE ES PRIME

Wielofunkcyjny analizer dla elektrochirurgii

SECULIFE ES PRIME oferuje niespotykaną szybkość próbkowania - 16 milionów punktów danych. Pozwala to na bardzo stabilny pomiar przebiegów wyjściowych najnowszej generacji generatorów HF, które korzystają z wielu przebiegów impulsowych. Wewnętrzny opór niskiej impedancji ma zakres od 0 do 6400 Ohm i może być regulowany w 1 Ω krokach. Urządzenie jest sterowane przez wewnętrzny procesor i posiada doskonale dopasowane połączenie sprzętu i oprogramowania. Pozwala to na bardzo precyzyjne i dokładne pomiary bez nadmiernej ingerencji, nawet przebiegów z HF . Każdy punkt danych jest analizowany, zapewnia to bardzo dokładne wyniki pomiarów.

SECULIFE ES PRIME jest wyposażone w przekaźniki wewnętrzne do sterowania obwódów testowych. Pozwala to na wygodne przełączanie między pomiarem mocy, pomiarem prądu upływu i testowaniem elektrody neutralnej bez przełączania kabli pomiarowych. Dzięki kombinacji dwóch zakresów pomiarowych wraz z transformatorem prądowym, użytkownik ma pełną kontrolę nad możliwością urządzenia w celu uzyskania wysokiego poziomu dokładności i rozdzielczości ze wszystkich typów generatorów HF.

Dodatkowo do wewnętrznych obciążeń mogą być także dołączone obciążenia zewnętrzne. SECULIFE ES PRIME jest wyposażony w tryb auto-sekwencji, który umożliwia tworzenie sekwencji testów dla poszczególnych klientów, na przykład zgodnych z wymogami urządzeń, testowanie i R&D. Wstępnie zdefiniowane krzywe obciążenia mogą być uruchamiane automatycznie, a wyniki mogą być zapisane w postaci listy lub za pomocą reprezentacki graficznej.