SECULIFE IT BASE

Luksomierz
SECULIFE IT BASE jest precyzyjnym luksomierzem dla pomiarów w szpitalach i gabinetach lekarskich. Mierzy niezawodnie oświetlenie światła dziennego i sztucznego każdego rodzaju i nadaje się do kontroli jakości. Precyzja klasy C sprawia, że nadaje się do szerokiego zakresu operacji pomiarowych.

W wyniku nowelizacji VDIN6868-57, DIN6868-157 ustalono wytyczne, które określają badania natężenia oświetlenia w pomieszczeniach zgodnie z klasyfikacjami pokoju.
SECULIFE IT BASE umożliwia dokładny i wygodny pomiar w trakcie testów na stanowiskach diagnostycznych.

SECULIFE IT BASE jest poręcznym miernikiem dla zastosowania profesjonalnego – naturalnie z profesjonalnymi własnościami komfortu: niewielkie rozmiary, łatwe obsługa i odczyt, wygoda przenoszenia w walizeczce.

Czujnik krzemowy w SECULIFE IT BASE jest widmowo skorygowany, jego czułość spektralna dopasowana jest do ludzkiego oka. Miernik spełnia więc wymagania kl.B. Powierzchnia pomiarowa sondy jest tak wykonana, że światło padające ukośnie analizowane jest kosinusoidalnie. Można mierzyć więc dokładnie wszystkie rodzaje światła bez potrzeby uwzględniania współczynników korekcyjnych.

Przy pomocy SECULIFE IT BASE można mierzyć nawet silne światło dzienne lub reflektora bez dodatkowych akcesoriów. Dzięki dużej początkowej czułości 0,01Lux miernik nadaje się również dla pomiarów słabych oświetleń np. oświetleń awaryjnych. Największa wartość jaką można zmierzyć to 199,900 lux.

SECULIFE IT BASE ma pamięć nieulotną do 100 wyników. Można je obrabiać bezpośrednio z klawiatury i wyświetlacza.


Interfejs