SECULIFE IF PRO

Tester pomp infuzyjnych dla wszystkich objętości (nowość)

SECULIFE IF PRO to najbardziej kompaktowy i wszechstronny czterokanałowy tester pomp infuzyjnych na rynku.

Wyróżnia się wysoką dokładnością i łatwością obsługi za pomocą ekranu dotykowego, który pozwala sterować wszystkimi funkcjami urządzenia, zastępując tradycyjne przyciski i pokrętła.

Wymienne moduły gwarantują użytkownika niespotykaną wcześniej swobodę prowadzenia testów pomp infuzyjnych. Nie ma konieczności przerywania pracy urządzenia na czas kalibracji, ponieważ kalibracji podlegają tylko moduły. Takie rozwiązanie umożliwia rotacyjne wykorzystanie modułów lub zastosowanie zapasowych modułów, co gwarantuje wszechstronność niedostępną w konkurencyjnych konstrukcjach.

Tester SECULIFE IF PRO może obsługiwać do czterech modułów przepływu. Poszczególne moduły są indywidualnie serializowane i kalibrowane, dzięki czemu mogą być przenoszone pomiędzy kanałami, a nawet jednostkami. Po ich zainstalowaniu SECULIFE IF PRO rozpoznaje je i wyświetla na ekranie ich numer seryjny wraz z informacją o kalibracji zgodnie z normą NIST. Informacje te zostają również zapisane w odpowiednich raportach.

Nowoczesna, zgłoszona do opatentowania konstrukcja wykorzystuje silnik krokowy obsługujący dwie strzykawki jednocześnie, umożliwiając nieprzerwane monitorowanie przepływu płynu bez konieczności zatrzymywania infuzji i upuszczania płynu, tak jak w starszych systemach. Rozwiązanie to gwarantuje bardziej realistyczne odwzorowanie przepływu przez badaną pompę infuzyjną i tym samym zapewnia dokładniejszy odczyt. Ponadto niezależny silnik krokowy sterujący opracowanym od podstaw układem ceramicznych zaworów nie tylko sprawia, że tester pracuje ciszej i płynniej, ale też umożliwia dwukierunkowy wymuszony przepływ płynu na potrzeby czyszczenia układu.

 

 

Zawartość zestawu

1 x SECULIFE IF PRO (M696A, jednostka podstawowa)

1 do 4 modułów przepływu (w zależności od zamówienia)

1 x płyta CD z podręcznikiem użytkownika

1 x certyfikat kalibracji

1 x przewód zasilający